logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Леся Нікітюк розчарувала сукнею на червоній доріжці

Популярна телеведуча Леся Нікітюк – володарка стрункої фігури, апетитних форм і довгих ніжок, які давно стали предметом заздрості і захоплення підписників. Однак, цього разу зірка неабияк засмутила своїх шанувальників.

Відома українська ведуча Леся Нікітюк побувала на відкритті 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Відповідними знімками Леся поділилася в Інстаграмі, проте її прихильники не оцінили аутфіт зірки.

Так, для виходу на червону доріжку ОМКФ-2019 Нікітюк вибрала яскраве плаття в підлогу з довгими рукавами і глибоким вирізом в зоні грудей.

Фоловери Лесі не змусили чекати своєї реакції на образ ведучої. "Леся бажаю бути кращою, але не в обіду плаття нє альо", "Сукня підкачала", "Леся, плаття так собі", "Сукня не личить. Аж синя вийшла!", "Ви чарівна, але сукня... Дійсно не для вашої краси", – пишуть шанувальники Нікітюк.

Леся Нікітюк розчарувала сукнею на червоній доріжці - фото 340751
All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO