Ukraine

Ляшко остаточно програв вибори в Раду: ЦВК прийняла протокол з печаткою

Окрім загальнодержавних місцевих виборів, у Чернігівській області обирали й депутата до Верховної Ради. ЦВК прийняла протокол з мокрою печаткою, який засвідчив перемогу "слуги народу" Анатолій Гунько. Його головний суперник – лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко – відстав на більш ніж 1 тисячу голосів або на понад 2%.

Остаточні результати у 208 окрузі

Ситуація з лідером голосування постійно змінювалася, а вирішальним міг стати кожен голос. Згідно з офіційними результатами, які оприлюднили на сайті ЦВК, після опрацювання 100% бюлетенів різниця між Ляшком і Гуньком становить 2,32% або 1 446 голосів 

Наблизилася до двох лідерів і самовисуванка Людмила Давиденко – дружина екснардепа Валерія Давиденка, через загибель якого на окрузі й проходять довибори. Вона відстала від другого місця на 5,1%.

Результати проміжних виборів народного депутата в одномандатному виборчому окрузі №208 (Чернігівська область) після підрахунку 100% голосів 

На своєму засіданні 29 жовтня Центральна виборча комісія прийняла протокол з мокрою печаткою від окружної виборчої комісії.

На засіданні ЦВК представник окружної комісії розповів, що один з кандидатів скаржився на явку й результати виборів. Мовляв, він побував на 20 дільницях і бачив, що явка перевищувала 65%.

Втім комісія не стала брати до уваги цієї скарги, оскільки не повірила, що одна людина могла одночасно побувати у 20 різних місцях.

Результати довиборів у Верховну Раду на Чернігівщини інфографіка 24 канал
Результати довиборів у Верховну Раду на Чернігівщини інфографіка 24 канал
Результати довиборів у Верховну Раду на Чернігівщини / Інфографіка 24 каналу

У решти кандидатів голосів менше за 5%. На четвертому й п'ятому місці йдуть "клони" кандидата Анатолія Гунька – ще один Анатолій Гунько, але Миколайович, а не Григорович, а також Ігор Гунько. Вони разом набрали 4,22% голосів.

Явка на проміжних виборах народного депутата 25 жовтня у 208 окрузі – 50,03%.

Хто балотувався у 208 окрузі

Чому призначили довибори у 208 окрузі?

У 2019 році з цього округу до Верховної Ради пройшов Валерій Давиденко. 23 травня 2020 року нардепа з групи "Довіра" виявили мертвим у власному офісі. У політика було вогнепальне поранення. Поліція розслідує кримінальне провадження за статтею умисне вбивство.

Football news:

Cherevchenko is the best RPL coach in November. He was ahead of Semak and Tedesco
Ronaldo on 750 career goals: Thanks to loyal opponents. You made me work harder every day
Neymar on reuniting with Messi: next year we have to do it
Scott Micromini: I hope Manchester United will win Leipzig and away
Lampard on whether Giroud will start in the Premier League: we'll See. Forward scored 4 goals for Sevilla
Lucescu after 0:3 with Juve: Dynamo is learning, getting experience and should go to the eurovesna
You can't be half-pregnant and half-make the playoffs. Tuchel on PSG's chances in the Champions League