Ukraine

Лідія Таран розповіла про труднощі із 12-річною донькою від Андрія Доманського

Телеведуча поділилася, що дівчинка вже забрала увесь її одяг та лінується вчитися.

Зірка каналу "1+1" Лідія Таран розповіла про свою доньку, яку телеведуча народила від ексчоловіка Андрія Доманського.

Так, цього року Василині виповниться 13 років. Таран розповіла про труднощі з підлітком та поділилася, що дівчинка вже забрала увесь її одяг, йдеться у "Світському житті".

Наша головна складність – те, що вона забрала повністю весь мій одяг. Усе, крім взуття і спідньої білизни! Коли вона була маленька золотенька дитина – це було одне. А коли вона виросла з такого маленького мишеняти у візуально дівчину, є питання, як її правильно спрямувати. Я не вимагаю ні в кого бути відмінницею. Мене менше нервує математика, але от українська, англійська і французька. Кажу: "Вася, скільки ти разів вже була у Франції, ти маєш щебетати і скоромовками французькими говорити". Коли я чую, що в нас 9 з французької, я не за оцінку засмучуюсь, я засмучуюсь за те, що є мозок, є все-все, а вона просто не довчила. А чому? Бо нехлюйка трохи.

розповіла Таран

Таран додала, що на ніч забирає у доньки гаджети, бо, за її словами, Василина у весь час у соцмережах.

Втім, зіркова мама намагається весело проводити час із донькою. Так, один із видів улюбленого активного відпочинку Лідії і Василини – на сапборді з веслом. Знаменитість розповіла, з чого почалося захоплення водними видами спорту. Так, Таран вперше зацікавилася сапами у Франції.

Колись, років надцять тому, коли ще донька була мала, ми побачили, як люди на цих стоячих човнах пливуть. Подивились на них, подивились, що здуваються та складаються у невеличкий рюкзачок, весло теж складається. Ми зрозуміли, що ми це можемо привезти в Україну звичайним авіарейсом. Усі гроші, які в нас були, витратили на ці два човни і летіли назад до України з таким перегрузом. І ми з цим добром прилетіли, надули все це і на Десні випливли.

пригадала телеведуча

Донька телеведучої Василина додала, що відпочиваючі з подивом дивилися на дівчат, оскільки, вперше бачили сапи. А зараз дуже багатьом людям припав до вподоби такий вид відпочинку.

Ще в нас є каяк, ми теж його привезли з Франції в валізі. Це потрібно, тому що в нас дача неподалік річки Десна. Доводиться брати човника і плисти. Це красиво і спортивно. Ми просто для себе зрозуміли, що коли приїжджаємо на дачу, є два варіанти: або ми лягаємо в гамак, вмикаємо wi-fi і все, або ми беремо себе в руки, беремо велосипеди і човни. Ми зрозуміли, що коли ми рухаємося – так веселіше і краще.

розповіла телеведуча

Відео Водна прогулянка на сапборді та інтерв’ю з Лідією Таран

Строга і стримана ведуча ТСН - яка вона в приватному житті? Тільки у Світському житті Лідія Таран наважилася показати свій активний водний відпочинок з донькою на сапборді посеред Дніпра. Такою ви телезірку ще точно не бачили. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Водна прогулянка на сапборді та інтерв’ю з Лідією Таран

Крім того, Лідія Таран обожнює їздити на велосипеді, займатися йогою та грати в волейбол.

Нагадаємо, нещодавно гнучка Лідія Таран приголомшила стійкою на голові. Ведуча поділилася архівними світлинами.

Football news:

The Europa League returns today. We remember where everything stopped
Christian Falk: A third-party agent is working on Sancho's transition. Manchester United can claim that they are not negotiating
Ferran Torres: I Don't think Real Madrid will pass Manchester City in the Champions League
Manchester City will receive 15 million pounds after the transfer of Sancho to Manchester United
Buffon-Casillas: without you, everything would be less important
Ake arrived in Manchester to undergo a medical for city. He will be bought for 39 million pounds
Sancho's salary at Manchester United is 17.6 million euros a year. In Borussia, he receives 6 million rubles. Borussia Dortmund Midfielder Jaydon Sancho has agreed with Manchester United about the size of a paycheck