Ukraine

Ліга чемпіонів: російський клуб пропустив на останній хвилині і став першим невдахою групового турніру

«Севілья» достроково вийшла в 1/8 фіналу - Ліга чемпіонів: російський клуб пропустив на останній хвилині і став першим невдахою групового турніру

«Севілья» достроково вийшла в 1/8 фіналу

Світлина - Soccerstand

У вівторок, 24 листопада, відновилися поєдинки групового турніру Ліги чемпіонів. Відкрили четвертий тур дві зустрічі групи Е. За їх підсумками у квартеті достроково визначилися обидва учасники 1/8 фіналу. Дві інших команди боротимуться за третє місце, яке дасть право навесні виступати в Лізі Європи.

Драматичну розв’язку мала гра в Росії, в якій «Краснодар» пропустив від іспанської «Севільї» на п’ятій компенсованій хвилині і, поступившись, втратив навіть теоретичні шанси на плей-оф.

Інший матч закінчився з ідентичним результатом на користь гостей і мав такі ж наслідки. Причому «Челсі» вирвав» перемогу над «Ренном» теж у компенсований час.

Таким чином, «Севілья» і «Челсі» з десятьма очками вийшли в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів достроково. «Краснодар» і «Ренн», маючи по очку в активі, визначать учасника Ліги Європи в заключних двох турах.

У ці хвилини відбувається ще шість поєдинків четвертого туру Ліги чемпіонів. Зокрема київське «Линамо» приймає на НСК «Олімпійський» «Барселону».

Football news:

Real Madrid coach Bettoni about 4-1 with Alaves: A well-deserved win. Zidane is very happy with the game
Benzema is about 4:1 with alavesa: a Good game is important for confidence. After a tough week, Real Madrid are on the right track
Cheltenham scored against Man City after an out - in the best tradition of Rory Delap. Throw the ball to 30 meters helped the towel
Benzema has scored 15+ goals in 10 of his 12 seasons at Real Madrid
Ibrahimovic-Zapate: I've scored more goals than you've played in your career
Pep Guardiola: Foden should be a Photon, not de Bruyne. There is only one de Bruyne
Bruno on Liverpool's form: Big clubs and players can prove themselves at any time