Ukraine

Лікар повідомив, що в політв'язня Сенцова можуть відмовити нирки

Лікар повідомив, що в незаконно засудженого в РФ українського режисера Олега Сенцова, який голодує 22 день, незабаром можуть відмовити нирки. Про це в понеділок, 4 червня, заявила сестра Сенцова Наталія Каплан з посиланням на адвоката.

"За словами лікарів, зараз межа. Ця межа у кожного своя, не зрозуміло коли вона настане, але це критична межа. Зараз стан Олега стабільний, але в будь-який момент може бути все погано і все залежить тільки від його організму. На даний момент йому колють коктейль з глюкози і вітамінів. Лікар попереджає, що скоро можуть відмовити нирки і підуть інші необоротні процеси", – наголосила вона.

Водночас, як зазначається, лікар повідомив, що померти Сенцову в колонії "усе одно не дадуть, ти просто залишишся інвалідом, тебе будуть годувати примусово трубкою через ніс".

"Зараз дійсно рахунок йде на дні, тому що у когось ця межа настає через три тижні, у когось через місяць. Що стосовно терапії – так, Олег погодився брати її добровільно, але це стосується тільки крапельниць", – додала Каплан.

Нагадаємо, 14 травня Сенцов оголосив безстрокове голодування. Згодом стало відомо, що незаконно засуджений у Росії Сенцов почав отримувати у колонії підтримуючу терапію.

Суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі 25 серпня 2015 року. Росія відмовила Україні у передачі полів'язня, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).

Football news:

This is the best Milan in years: superkambekom with Juve (3 goals in 5 minutes!) saved the intrigue in Serie A
Zlatan Ibrahimovic: I am the President, player and coach! If I had been in Milan since the start of the season, we would have taken the scudetto
Sarri on the defeat by Milan: we played first-class football for 60 minutes. Then-turbidity
Pioli on the victory over Juve: Milan became a team. We can play even better
Pioli beat Juventus for the first time as a coach
Vardy has scored 10 goals for Arsenal in Premier League matches. Only Rooney has more
Ronaldo scores or gives an assist in 17 consecutive Serie A matches, where he scored 25 (21+4) points