logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Липень став найспекотнішим місяцем за всю історії метеоспостережень

Липень став найспекотнішим місяцем за всю історії метеоспостережень
Липень став найспекотнішим місяцем. Фото: Кореспондент

У липні 2019 року температура повітря була найвищою за всю 140-річну історію метеоспостережень.

Середня температура в липні була на 0,95 градуса Цельсія вище середнього показника, зафіксованого в XX столітті, заявили в Національному управлінні океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA).

Липень 2019 року побив попередній температурний рекорд, встановлений в 2016 році, ставши найспекотнішим місяцем за 1880-2019 рр.

Рекордно високі температурні показники були зареєстровані в різних частинах Північної Америки, південної Азії, південній частині Африки, північній частині Індійського океану і Атлантичного океану, а також в західній і північній частинах Тихого океану.

Темпи потепління на Землі найвищі за 2000 років. На планеті відбуваються кліматичні зміни, принципово відрізняються від змін на протязі останніх 2 тисяч років.

Зараз ви читаєте новину «Липень став найспекотнішим місяцем за всю історії метеоспостережень». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO