Ukraine

Лукашенко назвав Макрона "незрілим" та попередив його про "особисті" проблеми

Він порадив французькому президентові "поменше дивитися на всі боки".

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що очільник Франції Еммануель Макрон, який висловив підтримку білоруським протестувальникам, повинен був піти у відставку два роки тому.

Про це він заявив виданню "БЕЛТА".

"Хочу сказати, що сам президент Франції, дотримуючись власної логіки, мав би піти у відставку ще два роки тому - коли на вулиці Парижа лише почали виходити "жовті жилети". Роки йдуть, "жилети" досі на вулицях, пан Макрон, на подив, теж досі на посаді, а Франція стала країною, де масові протести є звичним явищем", - сказав Лукашенко.

Очільник Білорусі також згадав про мітинги проти расизму Black Lives Matter і "мусульманські протести в Марселі та Ліоні".

"Як досвідчений політик - незрілому - хочу порадити панові Макрону поменше дивитися на всі боки, і, натомість, зайнятися, нарешті, внутрішніми справами Франції. Принаймні почати вирішувати проблеми, яких в країні накопичилося чимало", - додав білоруський президент. 

Він також заявив, що Макрон ризикує отримати проблеми "у себе вдома" через те, що нібито приділяє "забагато уваги" одній із екскандидаток у президенти Білорусі.

"Як людина хочу відзначити, що, як здається нам тут, у Білорусі, Еммануель Макрон занадто багато уваги приділяє одному з екскандидатів у президенти Білорусі. З урахуванням того, що цей екскандидат - дама, французький лідер ризикує до внутрішніх проблем Франції отримати ще й особисті - у себе вдома", - висловився Лукашенко.

Як повідомлялося, президент Франції Еммануель Макрон вважає, що Олександр Лукашенко повинен добровільно залишити посаду президента Білорусі. Окрім того, французький очільник захоплюється мужністю білоруських протестувальників.

Відео Протестна Білорусь: чи справді війна на північних кордонах України неминуча

Небезпека з півночі, яку в Україні так довго воліли не помічати, наблизилася вже впритул. Аншлюс - приєднання Білорусі до Росії - став, як ніколи, реальним. Західний світ назвав самопроголошеного президента Білорусі нелегітимним. Україна вагалася, але зрештою заявила: новий термін Лукашенка законним не визнаватиме. Підтримку той знайшов хіба що у Кремлі. А оскільки там нічого просто так не роблять, то пастка для Лукашенка може ховатися саме в цій підтримці. До чого ж готуватися Україні - у сюжеті.  

Протестна Білорусь: чи справді війна на північних кордонах України неминуча

Football news:

Troy deeney: I was called a black asshole, and social media said it wasn't racist. Do companies even want to change this?
Miralem Pjanic: Sorry didn't trust the players at Juventus. It's a shame when people are judged incorrectly
Wenger on why he didn't mention Mourinho in the book: he Didn't want to talk about Jose, Klopp or Pepe because they are still working
The perfect project to lose money. An idea for dreamers. Tebas on the European Premier League
The Catalan authorities refused to postpone the referendum on a vote of no confidence in Bartomeu. It will be held on November 1-2
La Liga President on Messi's departure: It won't be a drama for us. And his reputation will suffer
Ronaldo is a fan of the UFC. Rooting for Khabib, training with Conor, signed up for all the top fighters