Ukraine

Лунін отримає у "Реалі" легендарний номер

Український воротар Андрій Лунін, скоріш за все, виступатиме у "Реалі" під новим номером. Голкіперу дістанеться "13" на спині.

Лунін повернувся з оренди в "Реал". І саме в мадридському клубі буде виступатиме наступного сезону. Він буде дублером для Тібо Куртуа.

Тож залишалося питання, під яким номером виступатиме українець. На офіційному сайті "Реалу" Тобі Куртуа тепер значиться під номером "1". До цього він виступав під номером "13". В минулому сезоні він хотів змінити номер після того, як пішов Кейлор Навас і номер "1" звільнився. Але було пізно – його вже заявили на чемпіонат під попереднім номером. Тому в минулому сезоні під номером "1" виступав орендований в ПСЖ Альфонс Ареола. Однак француз вже покинув "Реал".

Тож після того, як Куртуа обрав собі номер "1", "13" залишиться для Луніна, переконані в Marca.

Варто відзначити, що в минулому сезоні він виступав в оренді в "Ов'єдо" під номером "25". Однак в "Реалі" цей номер закріплений за Вінісіусом. Під номером "12", який теж часто обирають воротарі, виступає Марсело. Під номером "16" заявлений Хамес Родрігес, під "22" грає Іско, а "23" – Менді.

Football news:

Atletico showed a photo of Suarez in three sets of uniforms
Lemar is Interesting to Leipzig
Chelsea midfielder Loftus-cheek is wanted by West ham, Southampton and Aston Villa
Khimki want to sign Mirzov, Djordjevic and Grigalava (RB-Sport)
Barcelona will issue a transfer for desta for 20+5 million euros at the beginning of next week
Nigmatullin about Mandzukic's transfer to Loko: if it had happened 5 years ago, I would have treated it well. They often come to us to finish playing
Petr Cech on Mendy: A versatile goalkeeper. Should increase competition at Chelsea