logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Луцьк доєднався до 500-кілометрового бігового ультрамарафону (ФОТО)

У п’ятницю, 16 серпня, луцькі бігуни підтримали учасників команди Trekking™Team, що вибігла учора з Ковеля в рамках десятиденного пробігу на відстань 500км.

Фінал ультрамарафону заплановано у Києві, 24 серпня.

До складу команди входять: майстер спорту України з легкої атлетики, член збірної команди України з добового бігу Олена Шевченко, чемпіон України з бігу на 100 км Ігор Саханда та ультрамарафонець Володимир Сковородка, котрий увійшов у Книгу рекордів України як перший пожежний, що пробіг марафон у повному бойовому спорядженні у 2018 році.

Мета заходу – популяризація бігу та державної символіки. У кожному з міст, які пробігатимуть учасників, місцевих бігунів запрошують долучатися до процесу.

Не став виключенням і Луцьк, де до пробігу містом долучилися любителі бігу, члени спортивного клубу «Лучеськ», «Гепард», учасники підготовки до луцького півмарафону «Дмитрук Лучеськ Півмарафон», що відбудеться вже 8 вересня.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO