Ukraine

Луценко: Без посади Гройсмана уявити важко

Луценко: Без посади Гройсмана уявити важко

Я слабко уявляю політика Володимира Гройсмана. Не можу навіть сказати, що він буде робити, якщо не буде займати адміністративної посади.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Ігор Луценко.

«Коли кажуть, що правок багато до законопроекту про Антикорупційний суд, то це не проблема. Це все дуже швидко вирішується. У нас були набагато гірші випадки, коли було в рази більше правок і приймали таке, що потім до купи не клалося. Я б на місці жодного парламентаря з більшості за таке не голосував, зокрема правки Лозового. Але зараз це одна з традиційних ігор нашої не надто демократичної країни, коли Президент каже, що нібито від нього там щось не залежить», – зазначив нардеп.

За його словами, за чотири роки його перебування в парламенті не було жодного разу, щоб у випадку якихось непорозумінь у ВР рішення приймалось не на користь Президента. Завжди приймалось таке рішення, яке було потрібне Президенту.

«Приймали за добу коли треба було, наприклад як з Юрієм Луценко. Змінювали законодавство, що раніше цього навіть ніхто не уявляв. Тому коли зараз нібито є якісь проблеми в парламенті, то зрозуміло хто їх організовує», – переконаний Луценко.

Аналізуючи слова Володимира Гройсмана про те, що якщо парламент не проголосує за Антикорупційний суд він піде у відставку, політик вважає, що якщо прем'єр так каже, то це означає, що приймуть і він не піде у відставку.

«Я слабо уявляю політика Гройсмана. Але прекрасно уявляю адміністратора Гройсмана, який має адміністративну вагу і через це має вагу в світі і політиці, а от Гройсмана без посади мені важко уявити. Що він у цьому випадку буде робити – я не можу навіть сказати», – прокоментував гість програми.

Football news:

Cristiano Ronaldo: I needed to score from a free kick to regain my confidence
After football, Buffon will return to school. He once faced prison for a false diploma
Ronaldo scored the first goal for Juventus from a free kick. There were 43 attempts
Ronaldo is the first in 59 years to score 25 goals for Juventus in Serie A in a single season
Sulscher on 5:2 with Bournemouth: I am happy with the energy of Manchester United and the goals scored. It was a match for the fans
Rashford on 5-2 with Bournemouth: it's Important to push on until the end of the season. Exciting time
⛔ This is the first League of Armenia was stopped because of dogovornjakah. Banned 5 clubs and 58 people (45-for life)