Ukraine

Майкл Бініон: Новий міністр фінансів Великої Британії став політичною сенсацією в уряді Джонсона

Уже лунають спекуляції щодо того, що одного дня Ріші Сунак зможе замінити нінішнього прем’єр-міністра країни.

Новий міністр фінансів Великої Британії Ріші Сунак, який на тлі епідемії коронавірусної хвороби намагається врятувати економіку від краху, став політичною сенсацією в уряді Боріса Джонсона. Про це на сторінках Тижня пише британський журналіст Майкл Бініон.

За його словами, Сунак молодий, елегантний, розумний, компетентний і красивий, як кінозірка. Він був майже не відомим до лютневого призначення на високу посаду, проте нині є надзвичайно популярним міністром в уряді й затьмарює самого прем’єра. Уже лунають спекуляції щодо того, що одного дня Ріші Сунак зможе замінити Джонсона.

Бініон зауважує, що в такому разі це стане дивовижею не тільки для Великої Британії, а й для всієї Європи. Сунак — син індійських іммігрантів зі Східної Африки. Якщо він очолить країну, то стане першим європейським лідером неєвропейського походження.

«Лео Варадкар, нещодавній прем’єр-міністр Ірландії, наполовину індієць, син індійського лікаря. Проте ніхто з темношкірих, індійців, китайців, арабів чи інших осіб неєвропейської зовнішності досі не досяг політичних вершин, попри зростання впливу представників етнічних меншин серед політиків Франції, Німеччини й Італії», — пише журналіст.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Football news:

Glebov received a red card for a foul on a Maccabi player in midfield. Var on match no
Aaron Ramsay: Under Pirlo, Juve players have more fun
Aubameyang on the decision to stay at Arsenal: Arteta is a key factor. He said: You can create a legacy here
You will get high from Rostov's goal as from your favorite song. Shomurodov from the fly in touch closed a crazy pass Normann 40 meters
Valery Karpin: Maccabi is a playing, pressing team. It is very dangerous to let her do everything
Barcelona will make one last attempt to sign Lautaro
Lingard's agents are in talks with clubs from England and Europe