Ukraine

Майже всі хворі на COVID-19 одужують – лікар

Павло Сільковський закликав не панікувати та назвав основні симптоми коронавірусу.

Коронавірусна інфекція продовжує поширюватися Україною високими темпами. Зокрема, багато інфікованих і в Рівненській області.

Ситуацію з поширенням COVID-19 прокоментував лікар-анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії Рівненської обласної дитячої лікарні Павло Сільковський у своєму Facebook.

"Зараз маємо ситуацію, що у нашій місцевості коронавірус розгулявся на повну. Людей хворіє дуже багато. До мене телефонують за порадами щодня і багато разів на день. Виглядає так, що тепер у нас працює шведський сценарій подолання недуги. Люди хворіють і виробляють колективний імунітет. Ймовірно", - каже лікар

За його словами, новий коронавірус COVID-19 має типові симптоми, сплутати його з чимось іншим - важко. "Тому, якщо у вас кілька днів температура, з’явився кашель, немає смаку, нюху, відчуття безсилля, якщо є діарея, то не обманюйте себе, що вас протягнув кондиціонер, чи продуло на городі, чи надихалися труйкою, чи щось подібне. Навіть і без тесту можна майже точно сказати, що це", - стверджує лікар. 

Утім, Павло Сільковський закликає не панікувати. "Майже всі, хто захворіли, благополучно одужують", - написав він. 

"Якщо самі собі не починають шкодити", - додав лікар і зазначив, що необхідно дотримуватися всіх протиепідемічних заходів.  

Нагадаємо, раніше лікарка Ужгородської центральної міської клінічної лікарні Власта Гук оприлюднила в соцмережі фото рук хірурга після робочої зміни у відділенні, де лежать інфіковані коронавірусом пацієнти.

Football news:

Liverpool are close to buying a defender for Olympiakos Tsimikas. Medical check-up-this week
Barcelona intends to sign Bernardo Silva. City can get Semeda
Real are planning to buy Dybala and are ready to include Kroos or ISCO in the deal (Sport Mediaset)
Conte about Inter before the 1/4 Europa League: we Continue to progress, we become stronger
Piontek is Interesting to Fiorentina. Herta wants just over 20 million euros
Barzagli or Grosso will replace Pirlo in Juventus U23
Daudov about Akhmat: I am Sure that the team will Interact better with each new game