Ukraine

Масове отруєння у Коломиї : кількість постраждалих зросла до 124 – нові подробиці

В Коломиї сталося масове отруєння серед працівників заводу з виробництва автомобільних деталей. Кількість постраждалих сягнула до 124 людей, з них 50 осіб госпіталізовано.

Про нові подробиці повідомляє пресслужба Центру громадського здоров'я України з посиланням нам Івано-Франківський обласний лабцентр.

За медичною допомогою звернулись 124 особи, які постраждали внаслідок спалаху гострої кишкової інфекції (ГКІ). Станом на ранок 25.09.2020 на стаціонарному лікуванні перебувають 50 осіб,
– йдеться у ЦГЗ.

Зазначається, що фахівці лабораторного центру відібрали зразки харчових продуктів, проби води, змиви з об’єктів довкілля для лабораторних досліджень. Протиепідемічні, профілактичні заходи та епідеміологічне розслідування тривають. Водночас більшість хворих нарікають на сосиски, які з'їли у заводській їдальні.

Нагадаємо, про масове отруєння стало відомо зранку 24 вересня, коли 9 людей потрапили до інфекційної лікарні. Тоді медики повідомили, що пацієнти перебувають у стані середньої важкості. 

Перший випадок захворювання зафіксований 22 вересня.

Football news:

Solskjaer on the draw with Chelsea: Equal game. But I felt that if there is a winner, then Manchester United
Hans-Dieter flick: Bayern played great defense and didn't let Eintracht do much
Ajax with the score 13:0 beat Venlo. This is the biggest win in Eredivisie history
Messi doesn't score for Real Madrid after Ronaldo left for Juve. In the last Clasico before the transfer, they both scored
Sergio Ramos: Clean penalty, I was grabbed. It is unfair to judge the referee
Ronald Koeman: I don't understand VAR, it's working against us. Barcelona do not deserve such defeats
Griezmann did not make any effective actions in five matches under Koeman