logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Медведчук провів зустріч з представником французького МЗС

"Опозиційна платформа - За життя" Зустріч Віктора Медведчука з представником МЗС Франції

Учасники обговорили проблеми реалізації Мінських угод, а також перспективи мирного процесу в Україні

23 січня в рамках візиту в Париж голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук провів робочу зустріч з головою департаменту Росії і Східної Європи МЗС Франції Марі Дюмулан.

Про це повідомляє пресслужба політсили

У ході довгої, ґрунтовної розмови учасники зустрічі обговорили проблеми реалізації Мінських угод після паризького саміту "нормандського формату" 9 грудня, а також перспективи мирного процесу в Україні. Медведчук підкреслив, що дана ініціатива в тому числі покликана підтримати зусилля президента Франції Емманюель Макрона по забезпеченню якнайшвидшого завершення конфлікту на Сході України.

Зустріч з представником МЗС Франції відбулася після обговорення в Сенаті "Парламентського виміру "нормандського формату, який Віктор Медведчук представив депутатам верхньої палати парламенту Франції (Сенату) і нижньої (національних зборів).

Реалізацію ініціативи, яка була зафіксована в парламенті України, про створення міжфракційного депутатського об'єднання "Міжпарламентський діалог в ім'я миру: Україна ‒ Росія ‒ Німеччина ‒ Франція" підтримують і готові у ній брати участь близько 40 сенаторів і 26 депутатів національних зборів Франції.

Нагадаємо, 20 грудня 2019 року в Санкт-Петербурзі Володимир Путін зустрівся з головою політради української партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" Віктором Медведчуком. Президент РФ Володимир Путін дав високу оцінку ідеї підключити парламенти України, Росії, Німеччини та Франції до врегулювання конфлікту на Донбасі. Путін заявив: "Хороша ідея. Я попрошу керівництво Думи, щоб вони теж попрацювали".

Вже через кілька днів Віктор Медведчук і голова Державної Думи РФ В'ячеслав Володін провели зустріч, в ході якої було висловлено всебічну підтримку реалізації Мінських домовленостей в рамках "нормандського формату".

Раніше повідомлялося, що 23 січня на презентації "Парламентського виміру "нормандського формату" членам Сенату Франції, депутатам національних зборів і представникам дипломатичних та ділових кіл Франції в Парижі, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук заявив, що збройний конфлікт на Донбасі є в першу чергу українською проблемою але в цілому стосується і Європи.

Також на зустрічі голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" народний депутат Віктор Медведчук заявив, що міжпарламентський діалог потрібно продовжувати, щоб надати допомогу главам держав "нормандської четвірки" і наблизити мир в Україні.

Themes
ICO