logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Мендель зізналася, що розсварило Зеленського та Тимошенко

Прес-секретар Володимира Зеленського Юлія Мендель розповіла, що посварило президента України та лідера Батьківщини Юлію Тимошенко.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, Мендель в одному зі своїх інтерв’ю заявила, що відомий пост про фігуру і солодке з’явився на фоні завищених вимог Тимошенко.

“У багатьох випадках пости в Facebook пише сам президент, але іноді ми пропонуємо свої ідеї… Пост про “солоденьке” написав він. Там же відчувається стиль”, – прокоментувала Юлія Мендель.

Як повідомлялося раніше, Володимир Зеленський заявив, що лідер Батьківщини Юлія Тимошенко пропонувала «кишенькових» людей, які будуть синхронно голосувати разом зі «Слугою народу» в Раді, в обмін  на «солодкі» посади.

На слова Юлії Тимошенко в ефірі ICTV Зеленський відреагував постом у соціальних мережах:

«Хотів би, щоб всі ми були чесними до кінця. Так, Юлія Володимирівна дійсно пропонувала. Вона принесла список своїх людей для призначення на „солодкі“ місця. А в обмін  обіцяла протягом року голосувати за всі закони разом зі „слугами народу“ у Верховній Раді … Подивіться, який гарний вигляд має зараз “опозиція”. Така фігура! А знаєте, чому? Тому що зараз їй просто не дають “солоденького”.

Themes
ICO