Ukraine

Мер Черкас програв суд Зеленському

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко Фото з відкритих джерел

Суд не задовольнив позов Анатолія Бондаренка у справі про захист честі та гідності

Київський апеляційний суд відмовив у задоволенні позову мера Черкас Анатолія Бондаренка проти президента України Володимира Зеленського у справі про захист честі та гідності. Про це повідомляє пресслужба суду

"Відмовлено у задоволенні позову Бондаренка А.В. до Президента України Зеленського В.О. про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації та стягнення компенсації моральної шкоди у повному обсязі", - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що суд залишив без змін рішення Печерського районного суду міста Києва від 01 жовтня 2020 року залишено без змін. Зокрема, апеляційна скарга, подана в інтересах Анатолія Бондаренка - не задоволення.

Нагадаємо, 30 квітня 2020 року міська влада Черкас вирішила послабити карантин та дозволила з 1 травня роботу більшості магазинів та відвідування зелених зон.

У відповідь глава МВС Арсен Аваков заявив, що реагування на дії черкаської влади щодо зняття карантинних обмежень буде досить жорстким. А через деякий час на фоні цього поліція відкрила кримінальну справу.

Однак, мер Черкас Бондаренко звернувся до Зеленського і заявив, що місто буде чинити опір і що його не здолати. Натомість президент заявив, що Бондаренко - "бандит", а його дії – популізм.

Пізніше міський голова подав до суду позов на Зеленського про захист честі, гідності й ділової репутації. Однак, Печерський районний суд Києва не задовольнив його. 

Football news:

You can also hand over tickets for Euro and return the money (if the matches are postponed in March, everything will burn out). Instructions
Mark Clattenburg: Klopp knows what he's doing, he's incredibly smart. Jurgen is bad at losing, he and Ferguson have more in common than he realizes
Alex Ferguson: Rooney has had a fantastic career. I hope he can be a coach
A Bundesliga club cannot be bought. But Volkswagen was able to
Midfielder Bayer Amiri was called a fucking Afghan. After the match, the Union player apologized
Ozil and Arsenal have agreed to terminate their contract. He will complete the move to Fenerbahce at the weekend
Klopp on Bruno: Outstanding player, leader. Good transfer for Manchester United, unfortunately