Ukraine

Михайло Рівіс: Українсько-чеська співпраця поглиблюється (ФОТО)

«Дозвольте переказати вам вітання від дипломата Радека Матули та вручити лист від Голови Сенату Мілоша Вістрчіла, - мовив Генеральний консул Чеської Республіки у м. Львів Павел Пешек на зустрічі із головою обласної ради Михайлом Рівісом, яка відбулася вчора, 21 травня, в рамках візиту чеської делегації на Закарпаття.

У листі Мілош Вістрчіл відзначив, що дуже цінує довготривале партнерство, історичні, професійні та особисті зв’язки, котрі пов’язують Закарпаття та Височину, Україну та Чехію.

Голова Сенату також запевнив, що й надалі підтримуватиме традиційні й партнерські міцні зв’язки між братніми регіонами, активно працюватиме як над поглибленням співпраці між органами законодавчої влади та органами місцевого самоврядування наших держав, так і над реалізацією спільних заходів задля благополуччя громадян наших дружніх країн.

Михайло Рівіс зі свого боку подякував за вітання та запевнив поважних гостей, що докладатиме всіх зусиль, аби співпраця поглиблювалася та набирала темпів як на рівні регіонів, так і на рівні держав.

Прес-служба облради


Football news:

Milan and Inter are monitoring Benfica defender Araujo
Russian defender Tata scored an own goal in the second match in a row for mladá Boleslav
Ryan Giggs: ighalo makes a special contribution coming on as a substitute. It's great that he's staying at Manchester United
The APL conducted 1,195 tests for the coronavirus. No infected people were found
Giggs on Bruno Fernandes: he inspired Manchester United. It is Interesting to follow it, it makes partners better
Jan Pro 1-0 with Hertha: they didn't have any special moments. Important victory
Ole Gunnar Solskjaer: I hope Manchester United can play the same way as before the break