Ukraine

Мінфін продав держоблігацій на 16,8 млрд грн

pspanМіністерство фінансів запропонувало інвесторам п'ять випусків цінних паперів в національній валюті і один – в іноземнійo:p/o:p/span/p - Мінфін продав держоблігацій на 16,8 млрд грн

Міністерство фінансів запропонувало інвесторам п'ять випусків цінних паперів в національній валюті і один – в іноземній

Міністерство фінансів 24 листопада на аукціоні з розміщення облігацій внутрішніх державних позик (ОВДП) залучило до бюджету 16,768 млрд гривень.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів у Facebook.

«Сьогодні на аукціонах ОВДП Міністерство фінансів запропонувало інвесторам п'ять випусків цінних паперів в національній валюті і один – в іноземній. За підсумками аукціонів до державного бюджету залучено в еквіваленті 16 768 млн грн»,– йдеться в повідомленні.

Зазначається, що строк обігу пропонованих державних облігацій у гривні – 4 місяці, 6 місяців, 1 рік, 3 роки та 4 роки, а в євро - 1 рік.

Від розміщення державних цінних паперів у національній валюті до державного бюджету було залучено 11 445 млн гривень. Середньозважена дохідність 4-місячних ОВДП становила 10,0%, 6-місячних – 10,25%, 1-річних – 10,75%, 2-річних – 11,4%, тоді як 4-річних – 11,7%.

3_40

У свою чергу, від розміщення номінованих в іноземній валюті ОВДП було залучено 157,7 млн євро. Середньозважена ставка дохідності за ОВДП в євро становила 2,45%.

На початку листопада повідомлялося, що Мінфін продав держоблігацій ще майже на 2 млрд грн.

Нагадаємо, 15 вересня Мінфін продав на аукціоні держоблігацій на 6 мільярдів гривень.

На аукціоні з розміщення облігацій внутрішніх державних позик України (ОВДП) 29 вересня Мінфін України залучив до держбюджету 2,035 млрд грн.

Football news:

Real Madrid coach Bettoni about 4-1 with Alaves: A well-deserved win. Zidane is very happy with the game
Benzema is about 4:1 with alavesa: a Good game is important for confidence. After a tough week, Real Madrid are on the right track
Cheltenham scored against Man City after an out - in the best tradition of Rory Delap. Throw the ball to 30 meters helped the towel
Benzema has scored 15+ goals in 10 of his 12 seasons at Real Madrid
Ibrahimovic-Zapate: I've scored more goals than you've played in your career
Pep Guardiola: Foden should be a Photon, not de Bruyne. There is only one de Bruyne
Bruno on Liverpool's form: Big clubs and players can prove themselves at any time