logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Мінфін шукає нового голову правління «Укрексімбанку»

Мінфін шукає нового голову правління «Укрексімбанку»

Міністерство фінансів оголошує конкурсний відбір на посаду голови правління АТ «Державний експортно-імпортний банк України».

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

«Відповідно до рішень Наглядової ради оголошується конкурсний відбір на посаду Голови правління АТ «Державний експортно-імпортний банк України». Оголошується прийом документів від претендентів для участі у конкурсному відборі на посаду Голови правління АТ «Державний експортно-імпортний банк України» (надалі - банк)», - ідеться в повідомленні.

Для участі у конкурсному відборі претендент має до 31 січня 2020 року надіслати заяву на участь в конкурсі, засвідчену належним чином копію документа, що посвідчує особу, біографічну довідку (резюме) та мотиваційний лист.

Як зазначили у міністерстві, головною діяльністю банку є створення сприятливих умов для розвитку економіки та підтримки вітчизняного товаровиробника, обслуговування експортно-імпортних операцій, кредитно-фінансова підтримка процесів структурної перебудови, а також зміцнення та реалізація виробничого і торгового потенціалу галузей економіки та підприємств, що є експортоорієнтованими або проводять діяльність, пов'язану з виробництвом імпортозамінної продукції.

Державний експортно-імпортний банк України створений 3 січня 1992 року згідно з Указом президента України №29. 23 січня того ж року банк отримав свою першу ліцензію від Національного банку України.

АТ «Укрексімбанк» є акціонерним товариством, 100% акцій якого належать державі в особі Кабінету міністрів.

Співробітники СБУ 16 листопада 2019 року затримали голову правління Укрексімбанку Олександра Гриценка за дорученням Генеральної прокуратури. Затримання відбувалось у межах кримінального провадження за ознаками вчинення злочинів, передбачених частиною 1 ст. 255 (Створення злочинної організації), частиною 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), частиною 3 ст. 209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу.

У СБУ заявили, що Гриценка підозрюють у «відмиванні» доходів посадовцями часів президента-втікача Віктора Януковича, виведенні з-під арешту майна одного з медіахолдингів.

Печерський районний суд Києва 18 листопада звільнив Гриценка з-під варти і обрав для нього запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 2 998 тис. грн.

Гриценка призначили на посаду голови правління Укрексімбанку у серпні 2014 року.

6 грудня 2019 року наглядова рада АТ «Державний експортно-імпортний банк України» прийняла рішення про повторне проведення конкурсного відбору голови правління банку, який був оголошений у листопаді 2019 року.

Читайте також: 
Themes
ICO