logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Міністр енергетики США Рік Перрі залишає посаду

Рік Перрі залишає посаду міністра енергетики США. Про це він написав у твітері.

«Сьогодні я прощаюся з Міністерством енергетики. Для мене було честю і привілеєм усього життя служити міністром в адміністрації президента Дональда Трампа. Дякую моїй дружині, моїм дітям й американському народу за те, що дозволили мені служити», – написав Перрі в твітері.

Рік Перрі в жовтні оголосив, що піде у відставку до кінця року, на тлі справи про імпічмент президента Дональда Трампа.

Перрі очолював американську делегацію на інавгурації президента України Володимира Зеленського в травні.

За даними ЗМІ, міністр енергетики США тоді обговорював із українським президентом питання зміни менеджменту «Нафтогазу». І Перрі, і Зеленський заперечували цю інформацію.

Демократи в Палаті представників США викликали Перрі на допит у межах справи про імпічмент президента. Вони просили міністра надати документи, пов’язані з українською компанією «Нафтогаз», і розповісти про свою роль у телефонній розмові Трампа із президентом України Володимиром Зеленським.

Трамп говорив, що Перрі переконав його здійснити дзвінок 25 липня, який перебуває у центрі справи про імпічмент. У тій телефонній розмові Трамп закликав Україну розслідувати діяльність свого політичного опонента з Демократичної партії Джо Байдена та його сина, який був членом ради директорів української газової компанії Burisma.

Перрі відмовився свідчити в Конгресі в справі про імпічмент Трампа.

Themes
ICO