logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Міноборони планує закупити бойові машини "Козак-2М1"

КИЇВ. 24 січня. УНН. Міністерство оборони України, в рамках оборонного замовлення на 2020 рік планує закупити броньовані бойові колісні машини "Козак-2М1". Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу відомства.

"Проектом державного оборонного замовлення на 2020 рік передбачено укладання нового державного контракту на закупівлю броньованих бойових колісних машин "Козак-2М1", - йдеться у повідомленні.

За інформацією Міноборони, ці броньовані бойові колісні машини значно менші за бронеавтомобілі "Козак-2" і "Варта" за габаритними розмірами в проекції та вагою.

"З позитивними результатами у 2019 році пройшла державні випробування по всіх видах доріг та бездоріжжю і призначена для вогневої підтримки особового складу підрозділів ББКМ "Козак-2М1", - повідомили у міністерстві.

Також, за інформацією Міноборони, кошти на закупівлю спеціалізованих броньованих автомобілів "Козак-2" та "Варта" проектом основних показників до державного оборонного замовлення на 2020 рік передбачено лише для здійснення остаточних розрахунків за державними контрактами, укладеними у 2019 році.

"Укладання нових контрактів на закупівлю вказаної техніки у 2020 році не планується", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, за словами міністра оборони України Андрія Загороднюка, у Міністерстві оборони України оборонне замовлення на 2020 рік готують за стандартами НАТО.

Themes
ICO