logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Міноборони Туреччини заявляє про прибуття ще трьох російських вантажів із комплексами С-400

Росія надіслала ще три вантажні літаки з зенітно-ракетними комплексами до військової авіабази поряд зі столицею Туреччини Анкарою. Про це 14 липня повідомляє Міністерство оборони Туреччини.

Як стверджують у відомстві, протягом дня на авіабазі приземлилися п’ятий, шостий і сьомий літаки з російськими комплексами С-400. Ще один очікується протягом дня.

Перші зенітно-ракетні комплекси Анкара отримала 12 липня. Угода Туреччини та Росії стала одним із головних джерел напруження у відносинах між Анкарою та Вашингтоном.

США заявляли, що якщо член НАТО Туреччина не скасує закупівлю комплексів С-400 до 31 липня, Анкара не зможе придбати нове покоління винищувачів F-35.

Втім, Вашингтон вже почав процес видалення Туреччини з програми F-35 та припиняє тренувати турецьких пілотів на цих літаках у США.

США і їхні союзники вважають російську ракетну систему С-400 несумісною із системами НАТО і загрозою для винищувачів F-35. Натомість США закликали купувати виготовлені американські зенітні ракетні системи Patriot.

Президент Туреччини Ердоган заявив 16 червня під час свого візиту до Таджикистану, що угода завершена.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO