logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Модні елементи декору в космічному стилі – фото

Мрієте полетіти в космос, проте квиток вам не по кишені? Не біда – при грамотно підібраному дизайні та дрібницях інтер'єру, можна відчути себе десь на міжпланетній станції. Пропонуємо вашій увазі 4 важливих елементи, які обійдуться вам набагато дешевше ніж справжній політ в космос.

Якщо ви оформлюєте кімнату в космічному стилі, то пам'ятайте, що лінії та форма декору повинні нагадувати космічний корабель або його складові.

4 популярні елементи декору для космічного стилю кімнати

"Космічні" сходи

Якщо ви у пошуках вдалих елементів дизайну для космічного стилю – такі сходи точно не залишать вас байдужим. Якщо не подобається колір, то дизайнери радять використати металеву або хромовану фарбу.

"Ракетний стіл"

А такий стіл з'явився через натхнення космічним кораблем. Традиційні ніжки тут замінені на маленькі пускові ракети. В результаті отримуємо щось неймовірне. Дизайнери не доходять до спільного знаменника – чи доречні тут 5 ракет, чи вистачило б однієї в центрі?

Кухня


Така кухня може підійти і для офісу / фото: Ezzo Design

Розроблений компанією Ezzo Design дизайн космічної кухні – мрія для шанувальників наукової фантастики. Готуючи вечерю на такій кухні ви навіть і не помітите як спливає час. Такий стиль ідеально підходить для маленьких кухонь.

Вхід в офіс

Розроблений в 30-х роках минулого століття, вхід до офісу був неймовірно футуристичним на той час. Прекрасний зразок стилю арт-деко може стильно прикрасити вхід до офісу навіть сьогодні.

А підібрати камін, який ідеально впишеться в ваш дизайн, можна за посиланням

Themes
ICO