Ukraine

Московський суд виніс вирок ексочільнику «Нафтогазу» Бакаю

pІгоря Бакая засудили до чотирьох років позбавлення волі умовно/p - Московський суд виніс вирок ексочільнику «Нафтогазу» Бакаю

Ігоря Бакая засудили до чотирьох років позбавлення волі умовно

Басманний суд міста Москви виніс вирок ексголові НАК «Нафтогаз Україна» Ігорю Бакаю.

Про це повідомляють росЗМІ.

Зазначається, що Бакая засудили до чотирьох років позбавлення волі умовно з випробувальним терміном чотири роки за особливо велике шахрайство.

Бакая звинувачують у тому, що він обманним шляхом заволодів фінансами сторонніх осіб. На нього є 10 заяв, серед яких заява від мільярдера РФ Алішера Усманова. Пізніше російські слідчі пред'явили Бакаю звинувачення в особливо великому шахрайстві.

Зазначимо, Таганський районний суд Москви розпорядився взяти під варту колишнього главу Держуправління справами України і компанії «Нафтогаз України» Ігоря Бакая ще у жовтні 2017 року.

Бакай після відставки з «Нафтогаазу» звинувачувався в перевищенні влади й зловживанні службовим становищем, він з родиною втік до Росії наприкінці 2004 року, де 2005 року отримав громадянство.

В Україні його оголосили в розшук.

Бакай підозрювався в незаконному продажі майнових комплексів готелів «Дніпро» та «Україна», а також нерухомості Національного комплексу «Експоцентр України».

Крім того, його й інших службових осіб ДУСі підозрювали у безоплатному використанні авіатехніки підприємства «Україна» на суму понад 1 млн грн.

Були й менш серйозні обвинувачення, як наприклад, у тому, що в 2003-2004 роках Бакай видав розпорядження про виділення квартир своїм заступникам з перевищенням житлових норм.

З приходом до влади Януковича Бакая виправдали, всі справи проти нього було закрито судом.

У Росії Бакай займається бізнесом «за декількома напрямами». Причому, як з'ясовували журналісти, поки в Україні тривали слідчі дії щодо нього, операції проводились через його дружину.

Football news:

Juventus have signed Switzerland U21 striker Lungoyi and returned him on loan to Lugano for 1.5 years
Milan leases Tomori from Chelsea with the right to buy for 28 million euros. Medical check-up-today
Borussia Gladbach signed Kone for 9 million euros. The prop will finish the season in Toulouse
We want Messi to stay until the end of his career, but first we will think about the club. Even the best player in history is no more important than Barca. Freisha about Leo
Wijnaldum on Liverpool: We have implementation issues and it's hard to explain
Real Madrid will play Getafe in La Liga on February 9. The match of the 1st round was postponed due to Madrid's relegation from the Spanish Cup
Monaco bought top scorer Brugge Diatt for 16 million euros