Ukraine

МОЗ підрахувало, скільки тисяч українців помре від коронавірусу до кінця року

За умови дотримання правил адаптивного карантину в Україні до кінця року помре від COVID-19 приблизно 4 тисячі людей. Без карантину вже було б 145 тисяч смертей.

Про це заявив на брифінгу головний санлікар України Віктор Ляшко. Він вказав, що в Україні за умови дотримання правил адаптивного карантину при помірній сезонності коронавірусу до кінця року буде приблизно 4 тисячі померлих від COVID-19. Але виявилося, що сезонність не є головним фактором. Фахівці сподівалися на зменшення агресивності вірусу через спеку, але сьогоднішня динаміка не підтверджує цих очікувань. Показник смертності може коливатися, якщо українці будуть ігнорувати рекомендації МОЗ. Наразі в Україні помирає один хворий із 30.

При цьому якби у березні Україна не запровадила жорсткий карантин, то за песимістичним сценарієм до кінця року від коронавірусу в країні померли б 145 тисяч людей, а з 25 квітня відділення інтенсивної терапії по всій країні були б переповнені.

Нагадаємо, станом на 18 квітня в Україні діагностували найбільшу кількість нових інфікувань COVID-19 за час пандемії – 829 випадків за добу. Омерли з початку епідемії 966 людей.

Попередній антирекорд було встановлено  17 червня, коли в Україніза добу  виявили 758 нових випадків зараження коронавірусом. Напередодні в Україні було виявлено 666 нових випадків зараження коронавірусом.

Адаптивний карантин в Україні продовжать до 31 липня через погіршення ситуації з поширенням коронавірусу.

Football news:

This is the best Milan in years: superkambekom with Juve (3 goals in 5 minutes!) saved the intrigue in Serie A
Zlatan Ibrahimovic: I am the President, player and coach! If I had been in Milan since the start of the season, we would have taken the scudetto
Sarri on the defeat by Milan: we played first-class football for 60 minutes. Then-turbidity
Pioli on the victory over Juve: Milan became a team. We can play even better
Pioli beat Juventus for the first time as a coach
Vardy has scored 10 goals for Arsenal in Premier League matches. Only Rooney has more
Ronaldo scores or gives an assist in 17 consecutive Serie A matches, where he scored 25 (21+4) points