logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

МОЗ пропонує заборонити жувальний тютюн та цигарки з добавками

Відповідний законопроект оприлюднили для обговорення на сайті Міністерства.
Фото: poradnica.com

Фото: poradnica.com

У МОЗ вкотре нагадують, що електроні сигарети наносять таку ж шкоду здоров’ю, як і традиційне куріння. В Україні триває громадське обговорення законопроекту, що пропонує на законодавчому рівні дати визначення електронних сигарет та обмежити продаж тютюну. 

Серед іншого, пропонують заборонити продаж таких тютюнових виробів:

У фільтрі, папері чи капсулах не має бути домішок, ароматів, нікотину. Крім цього, пропонують заборонити сигарети та тютюн для самокруток, що містять смакові та ароматичні добавки у фільтрі, папері, упаковці чи капсулах, а електронні сигарети прирівняють до традиційного куріння.

На законодавчому рівні вперше визначать, що і згоряння тютюну, і тління і нагрівання — це все куріння. Курити їх у приміщенні заборонено. Так само заборонено рекламувати будь-які сигарети та тютюнові вироби незалежно від способу їхнього споживання.

Площу, де попереджатимуть про шкоду куріння, збільшать, а на кожній упаковці сигарет, крім напису, має бути кольорове фото, яке попереджає про наслідки куріння для здоров’я.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO