logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

На дитячий майданчик, що будують у сквері Шевченка, замовили ігрові комплекси з Данії та Швеції

У сквері імені Тараса Шевченка в розпалі будівельні роботи. Незабаром дитячий майданчик з старими, облупленими гойдалками перетвориться на сучасний ігроленд.

«Загалом має бути 13 ігрових комплексів, які будуть розміщенні у трьох зонах – перед та по обидва боки металевої фігури Микола Мазура «Риба-кит». До речі, усі фігури митця будуть збереженні. Демонтовані лише старі гойдалки та каруселі. Наразі встановлена нова бруківка та підготовлена основа для встановлення штучного гумового покриття. Вже замовлені обладнання для майбутнього дитячого майданчика. Частково воно прийде з Данії, а частково з Швеції. Більша половинна елементів буде іноземного виробництва. До кінця року об’єкт буде зданий в експлуатацію», - розповів начальник управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Василь Новачок.

Усі фігури Микола Мазура збережені.

Незабаром дитячий майданчик з старими, облупленими гойдалками перетвориться на сучасний ігроленд.

У ЖКГ кажуть, що аналогу такого дитячого майданчику у Хмельницькому немає.

Комунальник каже, що аналогу такого дитячого майданчику у Хмельницькому немає.

«Одним з ноу-хау буде велике похиле кільце, яке обертається. Діти зможуть на ньому не лише сидіти, а й ходити. Також на майданчику з’явиться великий корабель, який буде виготовлений з металевих та канатних конструкцій. Діти зможуть на ньому розвивати вестибулярний апарат. Окрім цього, ми не забули про дітей з обмеженими можливостями. Для них на майданчику також будуть передбачені гойдалки. Сподіваюся, дітям неодмінно сподобається», - зазначає Василь Пилипович.

До речі, вартість нового дитячого майданчика становить 3 мільйони 400 тисяч гривень.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Themes
ICO