logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

На Донеччині патрульні завадили 14-річній дівчині стрибнути з даху дев'ятиповерхівки

Поліція оприлюднила відео події.

У Слов'янську Донецької области патрульні поліцейські завадили самогубству 14-річної дівчини. 

Підлітка на даху дев'ятиповерхівки випадково побачила мешканка сусідньго будинку, коли поглянула у вікно. Вона одразу зателефонувала до поліції. На місце події вихав екіпаж у складі лейтенанта поліції Сергія Морозова, рядового поліції Марка Кириленка та рядового поліції Валентина Дещенка.

Валентин залишився внизу, а Сергій та Марк піднялися на дев'ятий поверх будинку, але дах там був зачинений. Тоді патрульні розділилися та почали шукати виходи на дах з інших під’їздів. Мешканці будинку знайшли ключі від даху у другому під’їзді і допомогли поліцейським туди потрапити.

Коли копи піднялися на дах, вони почали вмовляти дівчину не робити собі лиха і дати їй допомогти. Спочатку підліток не хотіла розмовляти, але згодом пішла на контакт, і врешті її вмовили зробити крок назад. Поліцейські піднялися на дах ліфтерної, зняли дівчину, заспокоїли та передали медикам, повідомляє патрульна поліція Краматорська і Слов'янська.

Нагадаємо, в Одесі знайшли повішеною на дереві 13-річну дівчинку. За попередніми даними, ознак насильницької смерті на тілі загиблої не виявлено. 

Themes
ICO