Ukraine

На Дрогобиччині завдяки програмі ЛакіБукс сільська бібліотека поповнилася літературою для дітей

На Дрогобиччині завдяки програмі ЛакіБукс сільська бібліотека поповнилася літературою для дітей

У Дрогобицькому районі Верхньогаївська бібліотека поповнилася цікавою літературою для дітей.

За це бібліотекар Світлана Стасик і маленькі читачі дякують програмі ЛакіБукс – проекту Благодійного фонду «Я Майбутнє України» та IT-компанії LuckyLabs, – повідомив власкор IAZIK.

«Свого часу заповнила заявку на участь у програмі та потрапила в сотню переможців, – розповіла С. Стасик. – Книжечки, які надійшли в бібліотеку, неабияк зацікавили дітей».

За словами Світлани Стасик, мета програми ЛакіБукс – інтелектуальна українізація підлітків через поширення науково-популярної літератури про сучасний світ. Просвітницької літератури для цієї аудиторії нині вкрай не вистачає, на відміну від їхніх однолітків у розвинених країнах світу. Програма залучає авторитетних письменників та науковців, перекладачів, ілюстраторів, психологів та освітян і довіряє свої книги різним вітчизняним видавництвам. Відтак українською мовою виходять найкращі приклади сучасної науково-популярної літератури для дітей 10-14 років. Книги безкоштовно поширюються в дитячих бібліотеках України. Електронні версії – доступні для усіх. Також організовуются для підлітків лекції, воркшопи, зустрічі з авторами, науковцями, цікавими партнерами проекту, а на сторінках Фейсбук та Інстаграм – інтерактивні пізнавальні конкурси. 

читайте також

Football news:

Luis Suarez: We lost the title ourselves. For the sake of prestige, Barca must concentrate on fighting for the Champions League
Real Madrid is ready to sell Ceballos for 25 million euros
Manchester United is ready to pay 120 million euros for Sancho if they get into the Champions League
Saul: if Real Madrid win La Liga, it will only be because they deserve it. VAR puts a penalty in their favor, as they put pressure on the opponent
Tiago put his house in Munich up for sale. Liverpool was Interested in him
Glushakov before the game with Spartak: I have no problems with the fans
Olivier Giroud: I'm Glad that my goal helped Chelsea win