logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

На Івано-Франківщині масово отруїлися діти: відомі подробиці

На Івано-Франківщині у ніч з 15 на 16 серпня масово отруїлися діти та 13 з них госпіталізовано до медичного закладу.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Держслужбу з надзвичайних ситуацій.

Повідомляється, що у ніч з 15 на 16 серпня до Верховинської ЦРЛ було госпіталізовано дітей 2003-2007 років народження. Попередній діагноз харчове отруєння. Станом на 7 ранку кількість госпіталізованих дітей становила 13.
Відомо, що всі діти відпочивали у приватній садибі “Горицвіт” у с. Верхній Ясинів Верховинського району.

Загальна кількість дітей, що там відпочиває – 30.

Наразі, проводиться комплекс протиепідемічних заходів, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у готельно-ресторанному комплексі “Садиба на джерелах”, що у селі Ромашківка Волинської області, сталося друге масове отруєння на весіллі за тиждень. На цей раз постраждали 15 людей.

Додамо, український політик, державний діяч і омбудсмен Людмила Денисова показала страшні умови в одному з дитячих таборів відпочинку, який знаходиться в Донецькій області. Так, Денисова відвідала табір “Орлятко”, де жахнулася умовами проживання дітей. Вона додала, що установа зараз зачинена і особисто вона не впевнена, чи можна табір відкривати в найближчому майбутньому.

В “ЛНР”, в місті Красний Луч, при виконанні робіт в колонії №19 загинуло двоє ув’язнених – про це через Facebook повідомляє український правозахисник, координатор Уповноваженого з прав людини в Донецькій і Луганській областях, Павло Лисянський.

За попередніми даними, ув’язненим не видали спеціальне захисне обладнання для проведення робіт. Вони загинули в результаті отруєння шкідливими випаровуваннями. Обидва ув’язнені були молодше 25 років.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO