Ukraine

На Київщині громадськість та влада об'єднали зусилля щодо підтримки молодих сімей

КИЇВ. 5 серпня. УНН. Сьогодні, 5 серпня, у Вишгороді, що на Київщині, відбувся круглий стіл на тему "Стратегічний розвиток сімейної політики у громадах", передає кореспондент УНН.

Захід організував інформаційно-ресурсний методичний центр "Родина". Участь у круглому столі взяли громадські організації Київської області, які починають або вже працюють у напрямку підтримки дитинства, молодіжної та сімейної політики, соціального захисту, та сімейних цінностей.

Мова, серед іншого, про: представників молодіжної громадської організації "Нова хвиля", Всеукраїнської асоціації жінок-підприємців "Жіночий альянс", Київського регіонального центру медіації та права, благодійного фонду "Гіпократ".

Також участь у заході взяла заступниця Вишгородської районної ради Марина Ганіцька.

Учасники круглого столу розповіли про впроваджені ними проекти з підтримки молодих сімей та дітей.

Так, до прикладу, представник благодійного фонду "Гіпократ", практикуючий лікар Ольга Решетняк поділилася досвідом проведення фестивалю "Свято Родинних Традицій", який 5 років поспіль об'єднує жителів Вишгорода.

Представник МГО "Нова хвиля" Олександр Онопрієнко розповів про ініційовані організацією проекти, спрямовані на роботу із парами, які хочуть створити сім'ю.

У ході заходу його учасники напрацювали алгоритм дій щодо співпраці громадського сектору з органами влади у частині підтримки молодих сімей та дітей.

Крім того, учасники круглого столу дійшли згоди провести обласний фестиваль "Родина" спільними зусиллями.

Довідка УНН: Інформаційно-ресурсний методичний центр "Родина" було створено у 2004 році. Тоді він називався Київським обласним центром опіки дитини. У 2018 році центр перейменували у КУ Київської обласної ради "Київський обласний Інформаційно-ресурсний методичний центр "Родина".

Центр опікується соціальною інтеграцією дітей до біологічної сім'ї, влаштуванням дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сім'ю, соціальною адаптацією, і інтеграцією дітей-сиріт, соціальною підтримкою батьків та дітей, інтеграцією внутрішньо переміщених дітей та сімей до місцевих громад та інше.

Football news:

The semed said goodbye to Barcelona: Thank you for the opportunity to realize the dream. Eternally grateful
Juve have leased Morata from Atletico for 10 million euros with the right to buy out for 45 million
Barcelona and Atletico have agreed a move for Suarez (Fabrizio Romano)
At the 1950 world Cup, Amateurs from the United States beat England. The coach of the Americans compared their players to sheep, and the author of the winning goal went missing
Dan Henderson made his debut for Manchester United at the age of 23. He made 141 appearances on loan
Shaka Hyslop: Many black players do not see the point in coaching courses, believing that they will not be called for an Interview
Barcelona have offered Norwich 5 million pounds for the loan of Aarons