Ukraine

На кордоні відновили міжнародне пасажирське сполучення

На кордоні відновили міжнародне пасажирське сполучення та внесли зміни в порядок пропуску іноземців. Про це повідомила пресслужба Житомирського прикордонного загону Державної прикордонної служби України.   

У зв’язку з втратою чинності розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 березня 2020 № 287-р, яке скасовано постановою Уряду від 12.06.2020 № 477 та набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 в діючих пунктах пропуску відновлено міжнародні пасажирські перевезення та внесено ряд змін в пропуск іноземців на територію України.

На Житомирщині в штатному режимі функціонує лише міжнародний пункт пропуску «Виступовичі» в якому забезпечено пропуск через державний кордон транспортних засобів (автобусів),  які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення”, – йдеться у повідомленні.

Також з’явилась можливість пропуску іноземних громадян на в’їзд в Україну з дотриманням санітарно-карантинних вимог та наступних умов:

Нагадаємо, у житомирських прикордонників тепер новий керівник. З Хмельницької області. Житомирські прикордонники затримали іноземця, який намагався провести в Україну психотропи.

Football news:

Lampard on 3-0 with Watford: a dry Win at home, three goals scored-Chelsea played very well
Pulisic on 3-0 with Watford: Chelsea needed this win. We are confident that we can get into the top 4
Rebic scored 9 goals for Milan in 11 Serie A matches
Mikel Arteta: getting Arsenal into the Champions League seemed impossible a few weeks ago
Бав Bayern won the gold double in Germany for the 13th time
Neuer provided an assist in the German Cup final with Bayer
Sarri about 4:1 with Torino: Juve had a false sense of security after a couple of goals