Ukraine

На Корюківщині 187 осіб обстежено на коронавірус методом ПЛР-тестування

До середини червня ПЛР-тести зроблено 187 особам на Корюківщині. У сімох людей підтверджено COVID-19. Два випадки захворювання були «завезеними», а п’ять – передавалися на місці.

З 30 березня і до 15 червня у Корюківському районі було обстежено 187 осіб методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) - повідомляють фахівці Корюківського міжрайонного відділу державної установи «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

У цих людей лікарі Корюківської центральної районної лікарні або Центру первинної медико-санітарної допомоги брали на аналізи мазки з носа і ротової порожнини. Проб було взято більше - 288, бо у медиків бралися й повторно.

Політична партія Владислава Атрошенко

Виявили сім позитивних показників. Ці особи захворіли на COVID-19. Троє з них уже вилікувалися, решта одужують амбулаторно, вдома, відбулися легкою формою захворювання. Два випадки захворювання були «завезені», решта п’ять – передавалися на місці.

З метою профілактики розповсюдження цієї інфекції серед мешканців району – ЦПМСД здійснює медичне спостереження за хворими та їхніми контактними особами. А поліція контролює дотримання умов самоізоляції. Працівники відділу лабораторного центру розслідують встановлені контакти, можливі шляхи зараження та дезінфікують вогнища інфекції.

Серед районів Чернігівської області (всього 420 хворих) станом на середину червня найбільше захворювань зафіксовано у Бобровиці (36 осіб), Куликівці (31), Варві (22). А ось у Бахмачі, Коропі, Талалаївці, Срібному – не було виявлено жодного.

Олександр Гончар, Сусіди.City

Football news:

Fabregas on the best coaches in their careers: Guardiola, Mourinho and Wenger. The way Jose played with my mind was unbelievable
Napoli will extend the contract with Gattuso until 2023
Henri knelt for more than 8 minutes in the first match in charge of Montreal, honoring the memory of George Floyd
Kalu moved from Herta to Botafogo
Goalie of the banner of Labor, who was hit by lightning: everything is good at the moment. Back soon
Ole Gunnar Solskjaer: I Think it was a penalty against Aston Villa
Philadelphia played in t-shirts with the names of black people who died at the hands of the police