logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

На Львівщині у липні подорожчали цитрусові

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Загалом, за місяць споживчі ціни у Львівській області знизилися на 0,6% (в Україні – на 0,6%), з початку року зросли на 2,8%.

Загалом, ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,8%.

Найбільше подешевшали овочі (на 13,7%). Зокрема, буряк подешевшав на 38,2%, цибуля ріпчаста – на 33,1%, перець солодкий – на 27,6%, огірки – на 15,8%, картопля – на 14,7%, морква – на 13,1%, часник – на 10,7%, помідори – на 5,8%.

На 1,5-0,3% знизилися ціни на крупи гречані та ячні, сири м’які та сметану з підвищеним вмістом жиру, маргарин, борошно пшеничне, молоко, масло вершкове, кисломолочну продукцію. Водночас, на 13,2% подорожчали яйця, на 3,7% – цукор, на 3,4% – цитрусові, на 2,7% – хліб житній, житньо-пшеничний, на 2,1% – риба жива, охолоджена, на 1,7% – м’ясо птиці.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищились на 1,4%, у тому числі тютюнові вироби – на 2,2%, алкогольні напої – на 0,7%.

Нагадаємо, у травні, порівняно з квітнем, ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,1%.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO