Ukraine

На Львівщині знизились борги за комуналку

Станом на кінець квітня мешканці Львівщини заборгували за комунальні послуги трохи більше 3 млрд грн. Левова частка неоплачених платіжок – за газ. Про це Львівському порталу повідомили у Головному управлінні статистики у Львівській області.

У квітні жителям Львівщини нарахували понад 1,15 млрд грн за комунальні послуги, при цьому вони оплатили всі платіжки і навіть покрили невелику частку боргів.

Втім загалом станом на кінець квітня заборгованість населення Львівської області сягнула трохи більше 3 млрд грн. Найбільше мешканці боргують за постачання та розподіл газу – 1,96 млрд грн, далі йде постачання тепла і гарячої води – 620,7 млн грн, постачання та розподіл електроенергії – 225,7 млн грн.

Також 160,6 млн грн жителі області не сплатили за централізоване водопостачання та водовідведення, 134,9 млн грн – за управління багатоквартирним будинком і ще 30,2 млн грн – за надання послуг з вивезення побутових відходів.

Реклама партнерів

Зазначимо, що станом на кінець лютому заборгованість за комунальні послуги на Львівщині була дещо більшою – 3,77 млрд грн.

Якщо ж говорити про 2020 рік, то станом на жовтень борг за комуналку на Львівщині становив 2,56 млрд грн, у листопаді – вже більше 3,1 млрд грн. Загалом торік борги за газ мали 2/3 мешканців області – споживачі не сплатили 1,7 млрд грн.

Нагадаємо, що з 1 січня «Львівгаз» майже на 70% підняв тариф на доставку газу. За що саме мешканцям Львівщини доводиться платити більше, читайте за цим посиланням.

Football news:

Scotland coach Clarke: There were a lot of good moments during the group stage, but no points scored
England are the most boring group winners in history. Two goals were enough! And at the World Cup, the Italians once became the first even with one
Dalic - to the fans after reaching the Euro playoffs: You are our strength, and we will be your pride
Modric became the youngest and oldest goalscorer in Croatia at the Euro
Czech Republic coach Shilgava: We came out of the group and fought with England for the first place. We got what we wanted
Gareth Southgate: England wanted to win the group and continue to play at Wembley-and it succeeded
Luka Modric: When Croatia plays like this, we are dangerous for everyone