logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

На Миколаївщині автомобіль врізався в групу велосипедистів

Автомобіль ВАЗ врізався в групу неповнолітніх спортсменів-велосипедистів - На Миколаївщині автомобіль врізався в групу велосипедистів

Автомобіль ВАЗ врізався в групу неповнолітніх спортсменів-велосипедистів

14 липня, на трасі Миколаїв-Снігурівка, автомобіль ВАЗ врізався в групу неповнолітніх спортсменів-велосипедистів. Про це повідомляє портал «Новини N».

Група учнів миколаївської ДЮСШ з велоспорту проводила тренувальні заїзди на трасі Миколаїв-Снігурівка. Спортсмени їхали по трасі, з боку Снігурівка, в напрямку Миколаєва. В районі повороту на село Червоне, водій, що їхав слідом, почав обганяти велосипедистів, не помітивши, що назустріч їхав  КамАЗ. Водій легковика різко повернувся в свою смугу, однак не встиг загальмувати і врізався в групу велосипедистів. Після зіткнення автомобіль злетів у кювет.

Постраждалих швидка доставила в обласну дитячу лікарню міста Миколаєва. Всі постраждалі - переважно дівчатка у віці від 14 до 17 років. В автомобілі ВАЗ ніхто не постраждав. На місці події працює поліція і слідчий ГУНП в Миколаївській області.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO