Ukraine

На окупованих територіях на сході України перебуває близько 35 тисяч російських військових – розвідка

Російські військові
Російські військові obozrevatel.com

Російські окупаційні війська укомплектовані на 80%

Російські окупаційні війська на окупованих частинах Донецької та Луганської областей укомплектовані на 80%. Про це в ефірі “Донбас. Реалії” заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький, повідомляє пресслужба відомства.

"Проблема, яка пов’язана з мобілізаційними ресурсами, була виявлена під час перевірок 1 та 2 АК комісією генерального штабу ЗС Росії, і в авральному порядку зараз здійснюється усунення недоліків", – розповів представник ГУР МО України.

Так, за даними воєнної розвідки України, чисельність російських окупаційних військ становить близько 35,5 тис. осіб. У 1 та 2 армійському корпусі проходять службу близько 3 тисяч кадрових військових ЗС РФ.

У той же час, за інформацією воєнної розвідки України, відзначається відтік військовослужбовців з частин 1 та 2 АК та зменшення мобілізаційного ресурсу. 

Це зумовлено тим, що внаслідок важких соціально-економічних умов велика частина населення так званих "республік" виїжджає на територію Росії. У цих умовах російська окупаційна адміністрація всіляко блокує виїзд за межі так званих "республік" громадян віком від 18 до 50 років.

Нагадаємо, раніше у розвідці повідомили, що командування РФ продовжує підвищувати бойову готовність оперативного угруповання окупаційних військ і провело масштабні військові навчання на території ОРДЛО. 

Football news:

Ronaldo on Zlatan: I wouldn't play until I was 40, even if I didn't have injuries. He is unique
Danny Murphy: Liverpool's match against Manchester United will not be as dull as it was against Man City. I want them to take risks
Jamie Carragher: Liverpool and Manchester United are two of the biggest and most successful clubs in England. This will not change in 20-30 years
Abraham Grant: No one has contacted me from Chelsea. I believe that Lampard will do his job
Andrea Pirlo: Thanks to Conte, I wanted to become a coach. There is a lot of respect and sympathy between us
Gian Piero Gasperini: Miranchuk's goal is to find stability. I have to adapt to his characteristics
Rubiales apologized for the lack of a replay of the moment with the check of the game with the hand of the defender Athletic in the match with Real Madrid