Ukraine

На підприємствах Кличка і на фірмі, пов'язаній з Комарницьким, проходять обшуки

За останні два дні відразу в декількох міських структурах Києва, підконтрольних меру Віталію Кличку та його куму Артуру Палатному, а також на фірмі, пов'язаній зі "смотрящим" Денисом Комарницьким пройшли обшуки. Про це заявили в Київській міській прокуратурі.

Зокрема, у вівторок, 11 травня, обшуки пройшли в КО "Київзеленбуд" – в рамках провадження щодо ухиляння від сплати податків при реконструкції столичних парків на суму понад 30 мільйонів гривень.

У середу, 12 травня, в офісі КП "Спецжитлофонд" і в приміщеннях підрядних організацій пройшли обшуки в рамках кримінального провадження за фактом заволодіння коштами на суму понад 10,5 мільйона гривень.

В цей же день відбулась ще низка слідчо-оперативних дій. Столична прокуратура спільно з Державною фіскальною службою провела обшуки в корпорації "Київавтодор". Слідчі дії відбуваються в рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом умисного ухилення від сплати податків при проведенні робіт по ремонту доріг в Києві на суму понад 18 мільйонів гривень.

А в Департаменті соцполітики КМДА пройшли обшуки у справі про розкрадання 13,5 мільйона бюджетних коштів на закупівлі медичних виробів в 2017 – 2019 роках.

Також правоохоронці прийшли і на фірму-підрядника будівництва Подільсько-Воскресенського моста, "Спецпроект-Інвест", яка на замовлення компанії "Еко Буд Трейд" здійснювала роботи на об'єкті і при цьому ухилилася від сплати 9 мільйонів гривень податків.

Нагадаємо, раніше журналісти-розслідувачі довели, що компанія "Еко Буд Трейд" пов'язана з так званим "смотрящим" Денисом Комарницьким. Також ЗМІ неодноразово повідомляли про те, що роботу столичних КП курирує кум Віталія Кличка і екснардеп Артур Палатний.


 

Поділитися новиною

Football news:

The Spanish fan has been going to the matches of the national team since 1979. He came to the Euro with the famous drum (he could have lost it during the lockdown)
Ronaldo removed the sponsored Coca-Cola at a press conference. Cristiano is strongly against sugar - does not even advertise it
Sweden forward Isak: I would like to have a little more possession. But we are happy with the point
Luis Enrique: Spain tried to create chances, but the pitch was not the best. Players complained
Laporte on Morata's blunder: He will shut everyone's mouths by scoring three goals in the next match
Messi scored from Chile's free kick. He became the record holder of Argentina for goals in official matches
Spain scored 2 shots on target in the 2nd half against Sweden-both after 89 minutes