Ukraine

На пропускному пункті в області виявили громадян РФ, які перевищили термін перебування в України на 112 та 117 діб, росіян оштрафовано

Перевищення термінів перебування на території України двома громадянами Російської Федерації задокументували учора ввечері прикордонники Житомирського загону в пункті пропуску «Виступовичі». Про це повідомляє пресслужба Житомирського прикордонного загону Державної прикордонної служби України. 

«Чоловіки на легковому транспортному засобі слідуючи з Києва до Білорусі прибули в пункт пропуску. Під час прикордонного оформлення з’ясувалось, що росіяни, без поважних причин, перевищили терміни знаходження на території нашої держави на 112 та 117 діб. Наразі іноземців притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено штрафи в розмірі 5100 грн. кожному, після сплати яких громадян пропущено через кордон», – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, що у відповідності до законодавства України іноземці та особи без громадянства, які на законній підставі прибули в Україну, можуть тимчасово перебувати на її території:

Football news:

Juventus and Manchester City are the leaders in the fight for Adam Traore
Pep Guardiola: I Want Messi to stay in Barcelona
Kike Of Setian: Of course, we can win the championship. This is evidenced by facts and mathematics
Bartomeu on Messi: We have to renew the contract. Leo told me that he wants to finish his career at Barca
Chelsea are willing to pay Havertz 8 million euros a year and will soon start negotiations with Bayer
Showsport - about the crisis in Barcelona: Bartomeu set up Setien, star senators impose tactics on coaches
Barca President: VAR is being used unfairly. After the restart, there are solutions that help some and harm others