Ukraine

На Сумщині упродовж доби знищили два боєприпаси часів минулих війн, ще п’ять - виявили

19 травня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м.Ромни), проведено роботи зі знешкодження мінометної міни та артилерійського снаряду часів Другої світової війни.

За попередніми даними, в с. Нижня Сироватка, Сумського району під час впорядкування приватного подвір’я був виявлений металевий предмет, який у подальшому ідентифікували як 82-мм мінометну міну. Небезпечна знахідка знаходилась лише в 5 м від житлового будинку. А у Лебединському районі під час земляних робіт на присадибній ділянці жителі с. Великий Вистороп натрапили на 100-мм артснаряд. Про небезпечні предмети люди повідомили до оперативних служб. Застарілу вибухівку піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій вилучили, вивезли та знищили у спеціально відведених місцях шляхом підриву.

Цього ж дня до Служби порятунку «101» надійшло 2 повідомлення про небезпечні знахідки. У Путивльському районі в 4 км від с. В’язенка в яру було виявлено 4 артснаряди. На інший небезпечний предмет – артснаряд натрапили у полі в 3 км від с. Беєве, Липоводолинського району.

Місця виявлення вибухонебезпечних предметів взято під охорону працівниками поліції. Надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Громадяни повинні пам’ятати, що боєприпасів або схожих на них предметів не можна навіть торкатися та у жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Необхідно запам’ятати місце знахідки та негайно повідомити про неї до місцевих органів влади або безпосередньо до Служби порятунку за номером «101».

Управління ДСНС України у Сумській області

Добавить в:

Football news:

Josep Bartomeu: Setien is doing a great job. We have full confidence in him
Pique on La Liga: Barca do not like to fall behind, but we have made every effort to change the situation
Pep Pro 0:1 with Southampton: city liked the Game, but it's not enough to win
Mandzukic is Interesting to Fenerbahce and Galatasaray. It is also claimed by Loco and Milan
Messi wants to finish his career at Barca. Bartomeu believes that Leo will not leave in a year
Gasperini about Atalanta: we Want to reach the Champions League and break the club's record for points in Serie A
Hames can leave Real Madrid for the Premier League for 25 million euros. A year ago, Atletico and Napoli offered 45-50 million euros for him. Real Madrid Midfielder Hames Rodriguez is likely to change clubs at the end of the season