logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

НАБУ закрило справу проти Гройсмана

НАБУ закрило справу проти Гройсмана

Володимир Гройсман. Фото: ЛІГА.net

Володимир Гройсман. Фото: ЛІГА.net

Національне антикорупційне бюро закрило справу проти прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана за фактом можливих зловживань і службової недбалості.

У документах сказано, що НАБУ проводило досудове розслідування за ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу з 23 листопада 2018 року. Так, 25 січня детектив НАБУ Черенкова закрила справу у зв’язку з відсутністю у діях очільника уряду складу кримінального злочину.

У постанові зазначається, що в ході розслідування перевірялися можливі зловживання та службова недбалість Володимира Гройсмана у зв’язку з прийняттям Кабінету міністрів України розпорядження №376-р від 07 червня 2017 року про передачу будівлі санаторію у Моршині (Львівська область) в управління Державної прикордонної служби. 

У ході розслідування справи детектив не встановив факт заподіяння шкоди державним інтересам в результаті прийняття розпорядження.

На це рішення НАБУ була подана скарга до суду, в якій позивач просив скасувати закриття справи щодо Гройсмана та відновити розслідування, однак у червні суд відхилив скаргу і визнав, що справу було закрито на законних підставах.

Напередодні голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков заявив, що не бачить Гройсмана головою уряду

Читайте більше новин на тему: Гройсман

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO