logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Надія Мейхер пригадала, як цілувалася з Юрієм Горбуновим

Артистка зіграла роль коханої Горбунова у комедійному серіалі.

Українська співачка та ексолістка гурту "ВІА Гра" Надія Мейхер, яка продемонструвала свою гнучкість, розповіла в інтерв’ю Каті Осадчій для "Світського життя", як вона цілувалася з її чоловіком Юрієм Горбуновим.

Мейхер знялася у комедійному серіалі "Великі вуйки", де зіграла нове кохання Горбунова (Івана Петрука). Тому під час знімань їм довелося цілуватися.

Осадча запитала у співачки, чи просила вона у свого чоловіка дозволу на знімання та поцілунки в кадрі з Горбуновим?

"Насправді поцілунки в нас вийшли абсолютно незаплановані. Ми хотіли перчику трішки додати. Тому мій чоловік про це ще не знає. Ти вже знаєш, що ми цілувалися з твоїм чоловіком. Ну як цілувалися? Ну так, спробували", - відповіла Надія.

У серіалі героїня Мейхер – це продавчиня квитків у касі, яку звати Галина. Артистка розповіла, як вживалася в роль.

"Галя така собі скромні жіночка, яка ніяк не може влаштувати своє життя, яка розчарувалася в чоловіках, і от їй дуже хочеться зустріти справжнє кохання і щоб воно було взаємне. Оскільки я дуже багато у своєму житті подорожувала, їздила на гастролі потягом, то я бачила цих персонажів. Мені подобаються ці жінки, їхні зачіски, як вони нафарбовані, інколи є такий натяк на 90-ті", - зазначила співачка.

Нагадаємо, найочікуваніший серіал осені "Великі вуйки" дивіться о 21.45 з 14 жовтня на каналі "1+1".

Themes
ICO