logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

«Надіємось отримати під свята». Вже топлять, але ще не платять

У всіх райлікарнях Чернігівської області вже увімкнули опалення. Останньою була Бобровицька ЦРЛ. Дочекалися. Тепер медики по всій області «виглядають» заробітну плату.

— З вересня пішла затримка. Щоб закрити рік по заробітній платі, нам потрібно 5 мільйонів 832 тисячі гривень, — каже Микола Сіденко, заступник головного лікаря Бобровицької ЦРЛ. — У середині листопада люди були вже на взриві і хотіли перекривати дорогу, страйкувати. Але, дякувати Богу, кошти знайшлися, заборгованість за вересень погасили. Надіємося, що до новорічних свят отримаємо і за інші місяці. Чув, що держава виділила 713 мільйонів. Стало веселіше.

— Усього по області медики чекають 12 мільйонів 390 тисяч гривень заробітної плати. Так, гроші справді були виділені, — підтверджує Алла Здор, заступник начальника - начальник відділу економіки, моніторингу та виконання загальнодержавних і регіональних програм управління охорони здоров’я ОДА. — Але ці кошти для всієї країни. Станом на вівторок, 26 листопада, їх розподілу не було. І скільки перепаде на нашу область, поки невідомо. Зараз поточна заборгованість по Бобровиці — півтора мільйони гривень. Це заробітна плата за жовтень. Найгірша ситуація у нас зі Срібнянською райлікарнею. У них є заборгованість і за вересень. 629 тисяч гривень. Але ж там в рази менша лікарня і кількість працівників, якщо порівнювати з Бобровицею.

Юлія Семенець, тижневик «Вісник Ч» №48 (1750), 28 листопада 2019 року


Themes
ICO