logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

«Нафтогаз» і «Газпром» домовилися про зустріч

«Нафтогаз» і «Газпром» домовилися про зустріч

Фото: Укрінформ

Фото: Укрінформ

НАК «Нафтогаз України» підтвердив досягнення домовленостей з російським «Газпромом» про проведення зустрічі.

Про це повідомило «Дзеркало Тижня» з посиланням на прес-службу НАКу.

«Нафтогаз» і «Газпром» зустрінуться для обговорення ситуації. «Нафтогаз» не бачить необхідності скасовувати контракти, очікує імплементації «Газпромом» рішень Стокгольмського арбітражу. Сторони обговорять пропозицію «Нафтогазу» про перегляд транзитного тарифу», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, 28 лютого Стокгольмський арбітраж зобов’язав «Газпром» доплатити НАК «Нафтогазу України» 4,63 млрд дол. за недопостачання погоджених обсягів газу для транзиту. Проте з урахуванням раніше присудженої на користь «Газпрому» суми за контрактом на постачання арбітри зробили залік зустрічних вимог, за підсумками якого «Газпром» зобов’язаний заплатити «Нафтогазу» 2,56 млрд дол. 

«Газпром» після програшу у Стокгольмському арбітражі за позовом «Нафтогазу» заявив про початок процедури розірвання контрактів з українською компанією на постачання і транзит газу та повернув «Нафтогазу» аванс за березень.

читайте також

Themes
ICO