Ukraine

Найхолоднішим днем нинішнього тижня очікується 22 травня

У другій половині травня погода у нашому регіоні зазвичай робить останні кроки в бік літа. На жаль, у цьому році вона відступила в квітень. Тільки каштани і бузок, що відцвіли говорять про зміну сезону.

А поки погода не поспішає радувати теплом. Середня добова температура повітря утримується нижче норми на 2-4º. Часті атмосферні фронти із хмарами, вітром і дощами не дають травневому сонцю прогріти арктичне повітря. І така прохолодна синоптична ситуація збережеться до кінця поточного тижня, поки на півночі східної Європи буде існувати висотний циклон, який постачає холодне повітря Арктики, повідомляють в Черкаському обласному гідрометеоцентрі.

«Найхолоднішим» очікується 22 травня, з температурою повітря у нічні години 3-8º, на поверхні грунту заморозки інтенсивністю 0-3º, що є небезпечним метеорологічним явище І рівня небезпечності. Вдень – не вище 14º, що відповідає останнім числах квітня. Схоже, що і тепло знаходиться на карантині!

Football news:

Real need to score 5 points in 3 rounds to win La Liga
Gasperini about the 1/4 final of the Champions League: the Match with Juventus is an imitation of the games with PSG
Courtois played 18 dry games in the La Liga season. Real's record is one game away
Real Madrid won the 8th victory in a row and does not miss 5 matches
There was hardly any contact, and even outside the penalty area. Ex-member of Barca's Board of Directors about real's penalty
Benzema – the first La Liga player to score and assist in all months
The referee of the match real-Alaves injured his ankle and was replaced at half-time