logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Найкращий фінал Гри престолів: Серсея показала фото відпочинку з Брієнною

Актриса Ліна Хіді, відома за роллю Серсеї Ланністер у серіалі Гра престолів, розмістила у своєму instagram фотографію з Гвендолін Крісті, яка грала роль жінки-лицаря Брієнни Тарт.

Попри те, що в серіалі Серсею Ланністер і Брієнну Тарт не можна було назвати подругами, в житті актриси проводять час разом.

Так фотографіями зі спільного відпочинку Ліна Хіді поділилася в своєму instagram. "Коли Брієнна і Серсея поїхали у відпустку", – прокоментувала своє фото Хіді.

Користувачі мережі не залишили знімок без уваги, помітивши, що у персонажів актрис був спільний любовний інтерес: Джеймі Ланністер.

"Коли вони зрозуміли, що Джеймі не вартий їх часу, і стали найкращими подругами. Фінал, на який ми заслуговуємо. Одна перша правляча королева Семи Королівств, інша перша жінка-лицар Семи Королівств. Спробуйте назвати більш знаковий дует", – такі коментарі залишали фанати актрис.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO