logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Найпоширеніші осінні хвороби: як не захворіти та чим їх лікувати

Осінь – період, коли набагато простіше підчепити грип та застуду. Крім того, восени загострюється чимало хронічних захворювань. Тому важливо прислухатися до свого організму, і за перших симптомів звертатися до лікарів. Розповідаємо, як вберегтися від найпоширеніших осінніх хвороб.

У холодну пору року різко зростає кількість захворювань на грип, застуду та цистит.

Застуда (ГРВІ) та грип – як відрізнити і що допоможе?

Насправді холодна погода не впливає на виникнення застуди, однак при високій вологості імунітет падає і вірусам легше розмножуватись та поширюватись. До вірусної інфекції легко приєднується бактеріальна, що і призводить до застуди.

Важливо не плутати ці дві хвороби, незважаючи на схожі симптоми. Пам’ятайте: грип починається дуже раптово із сильних симптомів, а застуда – поступово. За перших симптомів грипу негайно зверніться до лікаря, не намагайтеся займатись самолікуванням. Застуда – це не самостійний діагноз, до цієї класифікації можна "включити" синусит, фарингіт, бронхіт.


За перших симптомів одразу звертайтесь до лікаря та не займайтесь самолікуванням

Починається все з вірусної інвазії. Важливо розуміти, що віруси не лікуються антибіотиками. Більш того, останнім часом у світі все гостріше стоїть проблема антибіотикорезистентності. Безконтрольний, неправильний прийом ліків призводить до того, що патогенні бактерії просто перестають реагувати на антибіотик. А це дуже небезпечне явище, адже антибіотики врятували не одне життя. Тому пам’ятайте, що тільки лікар може прийняти рішення – пити антибіотик чи ні, а також може виписати правильний курс прийому, від якого не можна відхилятись.

На застуду хворіють до 5-7 днів, а на грип – до 14. Втім, після одужання часто зберігається закладеність носа, або риніт. Не запускайте цей стан – він може перерости у гострий синусит (гайморит, фронтит, етмоїдит та інші), симптоми якого важчі й лікуються довше.


Після одужання часто зберігається закладеність носа або риніт

Сьогодні все більше лікарів радять звернути увагу на лікування рослинними лікарськими засобами. Одним з лідерів у цій галузі є німецька фармацевтична компанія "Біонорика, СЄ". Для створення ліків компанія використовує унікальну технологію – фітоніринг. Вона об’єднує можливості природи і науки на всіх етапах виробничого процесу. Компанія Біонорика самостійно культивує рослини з певними терапевтичними властивостями, контролює місце вирощування та виробництво. Важливо, щоб у кожній пігулці була однакова кількість діючих речовин – саме це і гарантує успіх лікування.


У кожній пігулці однакова кількість діючих речовин

Наприклад, лікарський засіб Синупрет застосовується для лікування нежитю, гаймориту та синуситу. А форма Синупрет Екстракт скорочує період захворювання майже на 3 дні. До Синупрету входять екстракти комбінації п'яти рослин – корінь тирличу (Gentianae radix), квіток первоцвіту (Primula flos), трави щавлю (Rumicis herba), квітки бузини чорної (Sambuci Flos) і трави вербени (Verbenae herba). Синупрет має противірусну, протизапальну та антибактеріальну дію. Синупрет стимулює відходження слизу з носа, що пришвидшує одужання. Важливо, що Синупрет включений у протоколи лікування не тільки в Україні, а і в Німеччині, оскільки його ефективність була доведена у результаті клінічних досліджень, що відповідають сучасним міжнародним стандартам якості. Якщо ви багато подорожуєте, то цей засіб має обов’язково бути в аптечці.


Щоб пришвидшити одужання – обирайте ліки, дієвість яких підтверджена дослідженнями

Цистит: не зловживайте антибіотиками

Ще одна неприємна хвороба, яка загострюється з настанням холоду, – цистит. Переохолодження може викликати різкий ріст шкідливих бактерій, які можуть спричинити запалення слизової оболонки сечового міхура. Цистит частіше зустрічається у жінок через те, що сечовивідний канал у них значно ширший і коротший, ніж у чоловіків. Така специфічна будова сечової системи дозволяє інфекційним збудникам проникати до організму майже безперешкодно. На жаль, цистит з'являється у жінок незалежно від віку, а методи його лікування напряму залежать від причини хвороби.

Цистит має яскраво виражені симптоми, а саме:

Не прописуйте самі собі антибіотики! Тільки лікар прийме рішення щодо методів лікування. У 80% випадків цистит не є ускладненим і не потребує такого інтенсивного лікування. Наприклад, у Німеччині лікарі у разі загострення циститу також радять спочатку звернутися до рослинних ліків.


Не зловживайте антибіотиками

Значною мірою зменшити застосування антибіотиків може рослинний препарат Канефрон Н, до складу якого увійшли екстракти трьох рослин: листя розмарину, трави золототисячника та корінь любистку. Розмаринова кислота має виразний протизапальний ефект та чинить антибактеріальну дію, а золототисячник та любисток мають спазмолітичну, сечогінну та антиоксидантну дію.

Таблетки та краплі Канефрон Н ефективні в лікуванні гострого неускладненого циститу. Дієвість препарату підтвердили клінічні дослідження (рівень доказовості 1b), в якому взяли участь 659 жінок з Німеччини, Польщі та України. 83,5% з них не потребували додаткової терапії антибіотиками та антибактеріальними засобами. Препарат Канефрон Н покращує функцію нирок, перешкоджає утворенню та росту сечових каменів, що дуже важливо при сечокам'яній хворобі. Забезпечує ефективну профілактику гострих та хронічних захворювань нирок і сечових шляхів.


Розмаринова кислота має протизапальний ефект та чинить антибактеріальну дію

Що варто знати про компанію "Біонорика"?

Біонорика – це міжнародне німецьке підприємство з більш ніж 80-літнім досвідом. Щорічно компанія витрачає 14% прибутку на клінічні дослідження. Компанія Біонорика розробляє препарати для лікування багатьох захворювань: гінекологічних, урологічних, респіраторних, ревматичних, печінки та порушення сну. У виробництві ліків Біонорика використовує інноваційну концепцію "фітоніринг", яка полягає в поєднанні високих технологій з багатовіковими традиціями фітотерапії. Ця концепція передбачає наукове вивчення рослин та ідентифікацію біологічно активних речовин, що зумовлюють їхні лікарські властивості. Наступний етап – пошук у дикій природі ідеальної лікарської рослини з рекордним вмістом біологічно активних речовин. Після – розмноження ідеальної рослини вегетативним шляхом і культивація отриманого пулу рослин у промислових масштабах. Такий підхід гарантує високий вміст активних компонентів у сировині незалежно від партії та року урожаю. Фітонірингові препарати відповідають сучасним стандартам доказової медицини та володіють клінічною ефективністю, що порівняна з хіміко-синтетичними лікарськими засобами, але відрізняється кращим рівнем безпеки.


Компанія самостійно культивує рослини з певними терапевтичними властивостями

Themes
ICO