Ukraine

Нахабна сусідка, яка прибирає, прославилась в мережі (відео)

Сусіди не дарма часто стають героями анекдотів та мемів, адже спільне життя навіть в одному будинку не завжди має лише позитивні сторони. Але цю сусідку навряд чи обожнюють інші мешканці, хоч вона й обожнює прибирати.

На платформі Reddit користувач з ніком bangsoul поділився епічним відео з одного із багатоповерхових будинків, на якому можна побачити дуже зайняту дівчину. За короткий час допис піднявся у топи, зібравши понад 38 тисяч переглядів, а все через те, як головна героїня наводить лад на своєму балконі.

"Мешканці внизу повинні її любити", – відзначив автор. І з ним важко не погодитись, адже нахабна білявка, яка живе на другому поверсі, спокійно наводить лад з вазонами, а весь непотріб просто викидає на вулицю. Найбільше страждають власники балкону на першому поверсі, куди потрапляє більшість сміття головної героїні. Коментатори ж зізнались, що часто ставали свідками того, як люди викидали з віком буквально будь-які речі, приміром, памперси, стільці, фарби, канапи, телевізори і навіть холодильники.

Residents below must love her from r/iamatotalpieceofshit

Football news:

Serie A will resume on June 20 with the postponed matches of the 25th round
Giroud on resuming training: Almost everyone at Chelsea has blisters
Deschamps screamed like a girl after my tackle. It didn't do me any good. Scholes on the disqualification to the final of the 1998/99 UEFA Champions League
Chiellini on the death of George Floyd: How can I explain to my daughters what happened? All lives matter
Never give up. Robertson on winning the 2018/19 Champions League a year after losing the final
Brendan Rodgers: Chelsea tried to acquire Coutinho when He was 14 years old
The President of Brescia on the demand for Tonali: Barcelona offered 65 million and 2 players, and the head of PSG wrote today