Ukraine

Нардеп від «Слуги народу» складе мандат, щоб стати мером на Прикарпатті

pЗіновій Андрійович виграв вибори до Верховної Ради на 87-му окрузі від партії «Слуга народу»/p - Нардеп від «Слуги народу» складе мандат, щоб стати мером на Прикарпатті

Зіновій Андрійович виграв вибори до Верховної Ради на 87-му окрузі від партії «Слуга народу»

Народний депутат від «Слуги народу» Зіновій Андрійович складе свої повноваження, щоб очолити Надвірнянську територіальну громаду на Івано-Франківщині.

«Я цю обіцянку, яку озвучив у передвиборчій кампанії, виконаю. Згідно із законом, буду писати заяву про складання мандата. Дав завдання юристам з'ясувати, чи це буде до першої офіційної організаційної сесії міської ради чи після того. Буду здавати мандат депутата Верховної Ради України, щоб зосередитися на роботі для громади Надвірнянської ОТГ», – цитує Андрійовича «Суспільне».

За словами нрадепа, який балотувався на очільника громади від «Слуги народу», попередні дані свідчать про те, що він отримав довіру 60% виборців.

На своїй Facebook-сторінці Андрійович подякував усім, хто за нього проголосував і сказав, що попереду чекає «шлях становлення громади». Він пообіцяв зробити все, щоб громада стала успішною і заможною.

Зазначимо, Андрійович балотувався до Верховної Ради в 2019 році на 87-му окрузі від партії «Слуга народу».

Football news:

Mourinho before the match with Chelsea: Tottenham are not afraid of anyone
Guardiola on the schedule: Players lose the joy of football. This is a problem
Solskjaer about Manchester United: We didn't start the Premier League like the others, because of the European Cup and pre-season, which we didn't have
Why is soccer called soccer in the United States (and not only there)? Is it true that this name was invented by the British?
Ole Gunnar Solskjaer: We look at Manchester United through the lens of history. We want to attack and dominate
Koeman on the crisis: We must help Barca in the name of our love for her. We need to think about what's best for the club
Bayer midfielder Bailey named son Leo Cristiano: This has nothing to do with football at all