Ukraine

Нардепа Валерія Давиденка знайшли мертвим у його офісі. Давиденка знайшли мертвим із вогнепальним пораненням голови

Давиденка знайшли мертвим із вогнепальним пораненням голови

В офісі також виявили пістолет

Депутата Верховної Ради Валерія Давиденка з депутатської групи «Довіра» знайшли мертвим у його офісі в Києві на вулиці Великій Васильківській.

Як повідомив «Бабелю» заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, Давиденка з вогнепальним пораненням голови знайшли о 18:30, на місці виявили пістолет. За його словами, наразі правоохоронці розглядають версію вбивства, самогубства або інсценування самогубства.

За інформацією джерел видання в СБУ тіло нардепа у вбиральні з вогнепальним пораненням голови знайшла прибиральниця, пістолет лежав поруч.

Валерія Давиденка на позачергових парламентських виборах у 2019 році обрали як безпартійного самовисуванця за 208 округом (Чернігівська область). З 6 грудня 2019 року він був членом депутатської групи «Довіра». Також був членом Комітету з питань економічного розвитку.

До Ради попереднього скликання він потрапив як член партії «Всеукраїнське аграрне об'єднання «ЗАСТУП» за мажоритарним округом №208 (Чернігівська область), входив до фракції «Блоку Петра Порошенка».

Інформація доповнюється…

Football news:

Angel Di Maria: I'm Glad I didn't move to Barca in 2017. I am happy at PSG
The wife of a Serbian from galaxy called for shooting rioters
Modric on how Mourinho criticised Ronaldo: Cristiano almost cried at half-time
Giorgio Chiellini: I came close to leaving Juve twice: to Real Madrid in 2010 and to Manchester City in 2011
Herrera on Neymar and Mbappe: PSG don't sell stars, they buy them
Enrique on the 2015 Champions League final: Told the team: the Worst thing that can happen is to be a Juve player in a match against Barca
Gladbach shows how the concepts of Cruyff and Guardiola can be applied